Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame – HD izle Film Makinasi | Film izle HD – Online Film izle | Hdfilmakinasi.com
Yeni Sitemize Hoşgeldiniz

Film Hakkında 1.881

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame – HD izle Film Makinasi

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame – HD izle Film Makinasi

Türkçe Dublaj
Filmin TürüUncategorized IMDB Puanı

8.6 / 10

Filmin Özeti

Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers 4 Endgame filminin yönetmen koltuğunda Anthony Russo, Joe Russo yer almaktadır. Oldukça iyi işler çıkartan Jack Kirby, Christopher Markus, Stephen McFeely isimler senaryo ekibindedirler. Yenilmezler 4 filmi Aksiyon, Macera, Fantastik türünde ABD yapımı 01 Mayıs 2019'da vizyona girdi.

Avengers Infinity War filminin ardından bir çok süper kahraman yok olmuştur. Black Panther, Gamora, Doktor Strange, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi kahramanlarımız, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni elde etmesi ve kendi sistemini kurması yüzünden yok olmuştur, artık dünyada hiç birşey için umut kalmamıştır.

Dünyada kalan Kaptan Amerika, Thor, Black Widow ve Hulk bir taraftan yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrolünü kaybettikleri bir uzay gemisinin içinde, sonsuz boşluğun içinde akıp gitmektedir. Takımımız için işler hiç iyi görünmese de, Kuantum Bölgesi'nden kurtulmanın bir yöntemini keşfederek Yenilmezler takımının geride kalan kahramanlarına gidecek olan Ant-Man her şey için taze bir umut olacaktır.

Avengers serisinin devam filmi Avengers 4 Annihilation'da Thanos parmağını şıklatacak, dünya nüfusu yarıya düşecek ve insanların çoğu ölecektir. Merakla beklenen Yenilmezler 4 Endgame filminde Tony Stark için zaman taşını veren Doktor Strange'ın gördüğü milyonlarca ihtimallerden bir tanesi gerçekleşip Thanos'u yenebilecekler midir?

Yenilmezler 4 izle Son Oyun filmi marvel evreninde bulunan 22 filmi bir araya getiren son film olarak karşımıza çıkıyor ve bundan sonra yeni kahramanlarla yeni Avengers evreninde yolculuğumuza devam ediyoruz.

Yenilmezler 4 vizyona ilk girdiğinde sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı seçenekleriyle ve Full HD kalitesinde siz değerli izleyicilerimizle filmi buluşturacağımızı söylemiştik. Yenilmezler 4 filmini donmadan ve tek parça halinde, en iyi görüntü kalitesiyle ve kesintisiz bir şekilde Fullhdfilmizlesene'de izleyebileceksiniz.

Filmin kapak ismi Yenilmezler 4 Oyun Bitti olarak piyasalarda yerini alırken alternatif olarak Yenilmezler 4 Oyunun Sonu ismiyle tanıtıldığını da görüyoruz.

Yenilmezler 4 izle

Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle