Dunkirk – HD izle Film Makinasi | Film izle HD – Online Film izle | Hdfilmakinasi.com
Yeni Sitemize Hoşgeldiniz

Film Hakkında 3

Dunkirk – HD izle Film Makinasi

Dunkirk – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüUncategorized IMDB Puanı

7.9 / 10

Filmin Özeti

Dunkirk Filmi 2017’de Vizyona Giriyor!Dunkirk filmi İngiliz savaş filmidir. Filmi kaleme alıp hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını üstlenen ise Christopher Nolan’dır. Filmin hikayesi 2. dünya savaşı sıralarında Dunkirk’ün tahliyesini merkez alıyor. Filmin çekimlerine ise 23 mayıs 2016 tarihinde Dunkirk, Fransa’da başlanmıştı.

Dunkirk Filminin Konusu Nedir?Buradan full hd film izleme farkı ile izleyebileceğiniz Dunkirk filminin konusu; 2. dünya savaşı sıralarında, Fransa Savaşında Belçika, Britanya ve Fransız müttefik askerlerinin Dunkirk, Fransa sahil ve limanında 27 Mayıs ve 4 haziran 1940 arasında Alman askerleri tarafından sıkıştırılmaları ve yaşanan olaylar konu alıyor.
Dunkirk Filminin Vizyon Tarihi V Gelişmeler….
Warner Bros, film yapımcısı Christopher Nolan imzalı bu müthiş filmin vizyon tarihini 21 Temmuz 2017 olarak belirledi. Bu filmin ismi Warner Bros tarafından uzun bir süre boyunca saklı tutulmuştu.
Ancak bu aksiyon dolu savaş filmi aslında Universal'ın Pitch Perfect 3 filmi ve 20th Century Fox, DreamWorks Animation ve BlueSky Stüdyolarının henüz ismini açıklamadığı bir başka film ile birlikte vizyona girecek! Dunkirk filmi vizyona girdikten sadece 1 hafta sonra da 20th Century Fox'un beklenen filmi War of the Planet of the Apes filmi 14 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Bir hafta daha sonrası ise Sony ve Marvel’ın Spider Man filmi 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona giriş yapacak. Anlayacağınız buradan full hd film kalitesinde muhteşem filmleri bir biri sıra izleyebileceğiz.

Dunkirk Filminden Fragman Haberleri…Süper kahraman filmi olan Suicide Squad filminden önce online olarak 4 Ağustos 2016 tarihinde Dunkirk filminin fragmanı izleyicisinin beğenisine sunulmuştu. ListenFirst Media’dan gelen veri analizi neticesinde Dunkirk filmi Twitter’da haftanın en çok konuşulan filmi olmuş. Filmin ikinci uzun fragman filmi izleyicisi ile 15 Aralık 20116 tarihinde buluştu. Aşağıdan Dunkirk fragmanını full hd olarak izleyebilirsiniz.

Dunkirk Oyuncularından Ne Haber?Yakında izleyeceğimiz Dunkirk filminde; Aneurin Barnard, Kenneth Branagh, James D'Arcy, Tom Glynn-Carney, Tom Hardy, Barry Keoghan, Jack Lowden, Cillian Murphy, Mark Rylance, Harry Styles ve Fionn Whitehead yer almakta.

Dunkirk Filmi Nerede Çekildi?Filmin çekimlerine 23 Mayıs 2016 tarihinde Dunkirk, Fransa’da başlandı. Filmin çekimlerine ise birkaç ay sonra Urk, Hollanda, Swanage ve Weymouth Dorset, Birleşik Krallık’ta devam edildi. Filmiz bazı sahneleri ise Amerika Birleşik Devletlerinde çekildi. Bu filmi önemli kılan bir diğer hususta filmin konu aldığı tarihsel gerçek bölgesinde çekilmesidir yani Dunkirk’de.
Dunkirk filmi çekilirken bazı önlemler alındı ve çekilen filme o sırada "Bodega Bay" adı verildi. Filmin çekim özellikleri arasında IMAX 65 mm kullanılmıştı. Nolan ise gerçek bir savaş gemisi ve Fransız Donanma Destroyerini çekimler için yeniden düzenledi. Ayrıca yine Nolan 5 milyon dolar harcayıp eski bir uçağı IMAX çekimlerinde kullanmak için almış. Bu sayede Nolan, orduyu saçma sapan karton figürlerle değil daha gerçekçi bir şekilde devasa bir ordu gibi göstermeyi başarmış.
Gördüğünüz gibi sadece para değil, aynı zamanda emek ve gerçek tarihinde iç içe geçtiği bu muhteşem filmin daha şimdiden ciddi bir hayran kitlesi olması hiç de şaşırtıcı değil.
Dunkirk filmi vizyona girdikten çok kısa bir süre sonra burada full hd film ayrıcalığı ile sizlerle buluşacak. Bu muhteşem görsel bir şovu bizlere söz veren bu filmi kaçırmamak gerek. Ayrıca sadece bu değil Nolan’ın imzasını taşıyan tüm filmler en az bir defa da olsa izlenmeye değer.

Yorum Yaz Spoiler Ekle